TEL: +90 258 671 22 08 FAKS: +90 258 241 71 21
+905536243874
info@globaltextilekale.com

Firmamız Hakkında

2001 yılından itibaren tekstil işi ile uğraşan Sn.M.Ali Kızılkaya, 2004 yılında Global Tekstil Ltd. Şti ‘ni kurmuştur. 2006 yılına kadar 1000 m2 kapalı alanda 135 personel ile faaliyetlerini göstermiştir. 2014 yılında 3000 m2 kapalı alana sahip daha büyük bir binaya geçen Global Tekstil, personel sayısını 300 kişiye çıkartmıştır. Denizli Kale Bölgesinde bulunan Global Tekstil  bugün aylık Lastikli Çarşaf ve Penye Üst Giyimde  250 - 300 bin adetlik ihracat kapasitesi ile hedeflerini Büyüterek,hayatına devam ediyor. Global Tekstil “Tasarım Merkezi” kapsamında çalışmalarını yürütmesinin yanı sıra, Müşterilerine %80 oranında kendi tasarımlarını satmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları olan H&M, Indıtex, Mayoral, George, C&A,Tchibo.Aldi.Horizonte,Matheise ve LC Waikiki için üretimlerini 6-8 Hafta terminler ile yüklemektedir.
 MİSYON

Yüksek istihdam ve tedarik zinciriyle, müşterileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen, ekibiyle büyüyen, teknolojiyi üretimin her aşamasında kullanabildiği bir sisteme sahip öncü bir şirket olmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizi, çalışanlarımızın katılımlarıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

 VİZYON
Ekonomik kalkınmaya, sosyal ve çevresel sürdürülebilir bir politika ile destek veren, tedarikçilerine saygılı, dünya markalarına kendi tasarımları ile hizmet veren, üründe kalitenin işletmede kalite sistemlerinin olması gerekliliğine inanan ve bölgesinde en büyük istihdamı yaratan, lider bir örme hazır giyim firması olmaktır.
 İLKELERİMİZ
1  Sahip olduğu değerler ile hedef ve stratejilerini birleştirmek ve hedef pazarda sürekli gelişme ile büyümek.
2  Kalitede sürekliliğin sağlanabilmesi amacı ile şirket genelinde planlı ve sistemli bir organizasyon ile hedeflenen kalite seviyesine ulaşmak.
3  Müşterilerin, uzun vadede bağlılığını sağlamak.
4  Sektör ile ilgili konulan çevre yasalarına uyumlu çalışmak.
5  Tüketilen enerjinin, en etkili şekilde kullanımını sağlamak.
6  Doğal kaynak kullanımını mümkün olduğu kadar en aza indirgemek.
7  Teknolojik gelişmelere paralel olarak, çevreci bir anlayışla sürekli gelişmek.
8  İş kanununun gereklerini yerine getirmek.
9  İşletmemizde çocuk işçi kapsamına giren 16 yaşın altında çocuk işçi çalıştırmamak.
10  Çalışanlarımızın, İşçi sağlığı ve İş güvenliğini her zaman ön planda tutmak.
11  Yönetim ve çalışanlar olarak eğitime verilen önemi, kalite geliştirme ve çevre ile ilgili eğitimlere yer vererek şirket çalışanlarının standartlarını yükseltmek, çevre bilincini geliştirmek ve çalışanların kalite sisteminin bir parçası haline getirmek.
 SOSYAL SORUMLULUK
Şirketimizin çalışanları ve alt tedarikçilerimiz, kurumsal sosyal sorumluluk ve etik değerler çerçevesinde hareket ederler. Sosyal sorumluluk departmanımız ile marka denetçileri ve bağımsız denetim şirketlerince bu süreçler izlenmekte, geliştirilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Firmamız; BSCI, SEDEX ve İso9001 gibi uluslararası denetim ve gözlem platformlarında da kayıtlıdır. Kurumsal sosyal sorumluluk departmanımız, iş birliğinde olduğumuz markalar ve uluslararası örgütlerle; çalışanların temel hakları, etik değerler, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, uluslararası standartlar gibi bir çok konuda projeler yürütmektedir.
 DEĞERLERİMİZ
1  Müşteri Memnuniyeti
2  Ekip Ruhu
3  Güvenilirlik, dürüstlük, doğruluk
4  İnsana Saygı
5  Yaratıcılık
6  İnisiyatif/ Karar alabilme
7  Ekonomi
8  Açık görüşlülük
9  Gelişime açık olma

Çalışanlarımızın yetenekleri ve nitelikleri bizim en büyük varlığımızdır ve sürekli eğitimler, doğru araç gereç ve ekipmanlar ve rakipsiz bir sağlık ve güvenlik ortamı ile bunu desteklemekteyiz.

Bütün departmanların birbirini anlamasını ve birlikte ve aynı hedefe doğru çalışmasını sağlamak için tasarımdan geliştirmeye, üretim öncesi, deneme geçişlerinden toplu üretime iletişim çok önemli bir rol oynamaktadır.

www.globaltextilekale.com
Cumhuriyet Mahallesi Muğla Yolu Caddesi. Numara: 27/2 Kale / DENİZLİ
TÜRKİYE
info@globaltextilekale.com
TEL : +90 258 671 22 08 FAKS : +90 258 241 71 21
Cep: +90 553 624 38 74