Ürünümüz neden en iyisidir?

Çalışanlarımızın yetenekleri ve nitelikleri bizim en büyük varlığımızdır ve sürekli eğitimler, doğru araç gereç ve ekipmanlar ve rakipsiz bir sağlık ve güvenlik ortamı ile bunu desteklemekteyiz. Bütün departmanların birbirini anlamasını ve birlikte ve aynı hedefe doğru çalışmasını sağlamak için tasarımdan geliştirmeye, üretim öncesi, deneme geçişlerinden toplu üretime iletişim çok önemli bir rol oynamaktadır.

Üretim alanımız

Üretim sistemlerinde yüksek teknolojiyi kullanan ve insan kaynakları eğitimine önem veren Global Tekstil Kale bu alanda konusunda lider firmalar arasında yer almaktadır.

Geri Dönüşüm

Global Tekstil Kale geri dönüşüm ve yeniden kullanma konusunda hedeflerini daha da iddialı hale getiriyor. 2024 yılına kadar her yıl 25.000 ton ürün toplanması hedefleniyor.

Koleksiyon

Global Textile Kale Ulaslararası tasarımcılarla birlikte çalışarak Sonbahar - Kış ve İlkbahar - Yaz olmak üzere yılda 2 kez
koleksiyon hazırlamaktadır.

MİSYON

Yüksek istihdam ve tedarik zinciriyle, müşterileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen, ekibiyle büyüyen, teknolojiyi üretimin her aşamasında kullanabildiği bir sisteme sahip öncü bir şirket olmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizi, çalışanlarımızın katılımlarıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir..

VİZYON

Ekonomik kalkınmaya, sosyal ve çevresel sürdürülebilir bir politika ile destek veren, tedarikçilerine saygılı, dünya markalarına kendi tasarımları ile hizmet veren, üründe kalitenin işletmede kalite sistemlerinin olması gerekliliğine inanan ve bölgesinde en büyük istihdamı yaratan, lider bir örme hazır giyim firması olmaktır.

SOSYAL SORUMLULUK

Şirketimizin çalışanları ve alt tedarikçilerimiz, kurumsal sosyal sorumluluk ve etik değerler çerçevesinde hareket ederler. Sosyal sorumluluk departmanımız ile marka denetçileri ve bağımsız denetim şirketlerince bu süreçler izlenmekte, geliştirilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Firmamız; BSCI, SEDEX ve İso9001 gibi uluslararası denetim ve gözlem platformlarında da kayıtlıdır. Kurumsal sosyal sorumluluk departmanımız, iş birliğinde olduğumuz markalar ve uluslararası örgütlerle; çalışanların temel hakları, etik değerler, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, uluslararası standartlar gibi bir çok konuda projeler yürütmektedir.

Firmamız Hakkında

2001 yılından itibaren tekstil işi ile uğraşan Sn.M.Ali Kızılkaya, 2004 yılında Global Tekstil Kale Ltd. Şti ‘ni kurmuştur. 2006 yılına kadar 1000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini göstermiştir.

2014 yılında 3000 m2 kapalı alana sahip daha büyük bir binaya geçen Global Tekstil Kale, personel sayısını 80-100 kişiye çıkartmıştır.

Denizli Kale Bölgesinde bulunan Global Tekstil  Kale bugün aylık Lastikli Çarşaf ve Penye Üst Giyimde  250 – 300 bin adetlik ihracat kapasitesi ile hedeflerini Büyüterek,hayatına devam ediyor.

Global Tekstil Kale “Tasarım Merkezi” kapsamında çalışmalarını yürütmesinin yanı sıra, Müşterilerine %80 oranında kendi tasarımlarını satmaktadır.

Dünyanın önde gelen firmalarıyla doğrudan yada dolaylı yoldan çalışıyoruz ve üretimlerini 6-8 Hafta terminler ile yüklemektedir.

Bize Ulaşın

Cumhuriyet Mahallesi Muğla Yolu Caddesi. No: 27/2 Kale / DENİZLİ  - TÜRKİYE


Fabrika       : +90 258 671 22 08 
Gsm            : +90 533 779 84 04
Pazarlama : +90 536 640 78 14

e-posta

Yardımamı ihtiyacınız var?
Scan the code